Strona główna Festiwal Zdrowia XXII Festiwal Zdrowia im. Zbigniewa Kociuby w Busku-Zdroju
XXII Festiwal Zdrowia im. Zbigniewa Kociuby w Busku-Zdroju Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, przekazała do publikacji: Ilona Marzec
piątek, 27 września 2024

programW ramach XXII Festiwalu Zdrowia im. Zbigniewa Kociuby w Busku-Zdroju w dniu 4 października 2024 r. w sali koncertowej w Sanatorium Marconi zostanie zorganizowana konferencja, odbiorcami której będą uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

W sali konferencyjnej w Sanatorium Marconi zorganizujemy zajęcia warsztatowe dla uczniów szkół podstawowych. Dodatkowo w czasie trwania konferencji przed Sanatorium Marconi zostanie zorganizowane Miasteczko Zdrowia ze stoiskami promocyjno – edukacyjnymi i profilaktyczno - edukacyjnymi.

Przy Sanatorium Marconi stanie CYTOBUS ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach, w którym będzie można wykonać badania profilaktyczne.

W imieniu współorganizatorów serdecznie zapraszam do udziału w naszych działaniach profilaktycznych i załączam szczegółowy program.

Jerzy Kolarz

Starosta Buski