Logo Powiat Buski

Zaproszenie na konferencję w ramach XXIII Festiwalu Zdrowia im. Zbigniewa Kociuby w Busku-Zdroju

Plakat zawierający informacje o festiwalu

W ramach XXIII Festiwalu Zdrowia im. Zbigniewa Kociuby w Busku-Zdroju w dniu 8 kwietnia 2025 r. w Buskim Samorządowym Centrum Kultury przy al. Mickiewicza 22 zostanie zorganizowana konferencja dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z okazji Światowego Dnia Zdrowia - Forum Zdrowia pod hasłem „Zdrowe początki – pełna nadziei przyszłość”.

W godzinach od 10:00 do 13:00 w sali kinowej odbędzie się spotkanie ze specjalistami z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia, a w auli Centrum Kultury zorganizujemy Miasteczko Zdrowia ze stoiskami promocyjno-edukacyjnymi oraz badaniami.

Ponadto w auli Centrum Kultury zorganizujemy Miasteczko Zdrowia ze stoiskami promocyjno-edukacyjnymi oraz badaniami.

Przed wejściem głównym do BSCK stanie CYTOBUS ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach, w którym będzie można wykonać badania profilaktyczne.

W związku z powyższym uprzejmie zapraszam do udziału w naszych działaniach profilaktycznych.

 

Jerzy Kolarz

Starosta Buski

 

Pliki do pobrania:

Plakat
Format: pdf, 693.26 kB
Szczegółowy program
Format: pdf, 524.17 kB
Klauzula informacyjna
Format: pdf, 514.97 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności