Strona główna Projekty i fundusze Termomodernizacja W dniu 14.05.2008 zakończono kolejne zadania projektu
W dniu 14.05.2008 zakończono kolejne zadania projektu Drukuj
Opublikował: Piotr Cira
środa, 14 maja 2008

fot. Tadeusz SempiołW dniu 14 maja 2008 r. dokonano odbioru końcowego zadania w ramach realizowanego przez Powiat Buski projektu PL 0155 „Prace termomodernizacyjne w budynkach jednostek oświatowych Powiatu Buskiego”, który współfinansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Zadanie obejmowało roboty budowlane w obrębie budynku zawodówki przy ul. Bohaterów Warszawy 106 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju, polegające na: termomodernizacji ścian, termomodernizacji stropu i dachu, wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, wykonaniu instalacji odgromowej, wymianie obróbek blacharskich, wymianie rur spustowych i rynien, wykonaniu opasek wokół budynków, wymianie centralnego ogrzewania, przebudowie kotłowni z węglowej na gazową, wykonaniu przyłącza gazu oraz wewnętrznej instalacji gazowej.
Wykonano również termomodernizację ścian, termomodernizację stropu i dachu, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, instalację odgromową, wymianę obróbek blacharskich, wymianę rur spustowych i rynien, opasek wokół budynków na obiektach szkoły przy ul. Bohaterów Warszawy 120 w Busku-Zdroju.

fot. Tadeusz Sempioł fot. Tadeusz Sempioł

Poprawiony: czwartek, 20 maja 2010