Strona główna Aktualności Pismo Świętokrzyskiej Izby Rolniczej w sprawie pomocy dla rolników powiatu jędrzejowskiego dotkniętych kataklizmem w nocy z 13 na 14 lipca 2024r.
Pismo Świętokrzyskiej Izby Rolniczej w sprawie pomocy dla rolników powiatu jędrzejowskiego dotkniętych kataklizmem w nocy z 13 na 14 lipca 2024r. Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, przekazała do publikacji: Agnieszka Kania
piątek, 02 sierpnia 2024

herbZarząd Świętokrzyskiej Izby Rolniczej w imieniu poszkodowanych rolników zwraca się z apelem i prośbą o rozważenie możliwości zorganizowania pomocy dla najbardziej poszkodowanych. Kwestią priorytetową stanowi obecnie zgromadzenie odpowiedniej ilości paszy dla inwentarza żywego oraz zboża pod jesienne zasiewy. Państwa dobra wola i ten skromny gest solidarności stanie się nieocenionym wsparciem dla poszkodowanych mieszkańców naszej małej ojczyzny. Prosimy o zaangażowanie w to przedsięwzięcie radnych wszystkich szczebli, sołtysów oraz podległych Państwu służb.

- Informacja Zarządu Świętokrzyskiej Izby Rolniczej [ PDF ]