Strona główna Aktualności Konkurs Kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów”
Konkurs Kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów” Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski, przekazała do publikacji: Ilona Marzec
czwartek, 09 maja 2024

logoSzanowni Państwo,

Informujemy, iż termin naboru zgłoszeń do IX Edycji Konkursu Kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów” zostaje wydłużony do dnia 15 maja 2024 r.

Organizatorami konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.bitwaregionow.pl lub pod linkiem https://www.kupujswiadomie.gov.pl/formularz-bitwa-regionow/.

Każda edycja „Bitwy Regionów” skupia setki Kół Gospodyń Wiejskich i stowarzyszeń. W tym roku także liczymy na wysoką frekwencję.

Nie zwlekajcie! Już dziś wypełnijcie formularz zgłoszeniowy! Może to właśnie Wasza potrawa w tym roku zachwyci jurorów!

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Oddział Terenowy w Kielcach